دانلود رایگان سینمایی قتل عمد

دانلود رایگان سینمایی ایرانی قتل عمد

… ::: دانلود رایگان سینمایی ایرانی قتل عمد به کارگردانی سعید دولت خانی ::: …

«اردلان» جوانى از طبقه ى كارگرى، در اوج بحران هاى مالى و عاطفى با غریبه اى مرموز آشنا شده و در وضعیّت پیچیده اى قرار مى گیرد…


 دانلود رایگان سینمایی ایرانی قتل عمد  به کارگردانی سعید دولت خانی

داستان فیلم قتل عمد

«قتل عمد» فیلمی در ژانر درام محصول سال 1399 به کارگردانی «سعید دولت خانی» است. سعید دولت خانی در این اثرش از بازیگران جدیدی استفاده کرده که توانسته اند به خوبی ایفای نقش کنند. 

این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم علی رجائی، امیر رضایی، نیلوفر استخری، صدف فرهودی، محمدجواد اسدی، سجاد حسین پور، مهسا جاوید، پارمیدا احمدی، بهار جاوید، فرزین طاهر، ماهانا نریمانی، سارا گرجی، علیرضا محمدنبی، محمد جوهری، بهنام باستانی، رومینا دولت آرا، گلاره اکبری , محمد فیلی به هنرمندی پرداخته‌اند.


درباره کارگردان

سعید دولتخانی کار خود را از نویسندگی آغاز کرد. او بعدتر طراح صحنه، بازیگر، نویسنده و کارگردانی را نیز تجربه کرد. فیلم «قتل عمد» پس از فیلم «گاو زخمی»، دومین فیلم بلند سینمایی دولتخانی محسوب می شود. او پیش از این فیلم «گاو زخمی» را در سال ۱۳۹۳ به تهیه کنندگی سید امیر سید زاده ساخت.

او این فیلم را با حضور بازیگرانی همچون آرش مهاجری، بهار نوحیان، آزیتا لاچینی، حمیدرضا هدایتی، لیندا کیانی، محمدامین صاحب زاده، نیکان راست قلم، کاظم علیزاده، امیر صدیقی، سپیدار تاری، امیر فرزان و … جلوی دوربین برد و در سال ۱۳۹۵ در گروه هنر و تجربه به اکران رسانده بود و در دومین فیلم بلند سینمایی خود سراغ بازیگران ناشناس رفته و تا حدی در امر بازیگران از آنها نیز موفق عمل کرده است.


نام فیلم : قتل عمد

کارگردان : سعید دولت خانی

زمان : 1 ساعت و 27 دقیقه

ژانر : خانوادگی ، اجتماعی

محصول کشور ایران

سال ساخت : 1399

تهیه کننده : محمد احمدی

حجم : 1/8 گیگابایت

رده سنی : +17 سالپیش نمایش قتل عمد

این را به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.